Вівторок, 28.01.2025, 23:52   |  Ви увійшли як    Гість   |  Вітаю Вас Гість  |   Реєстрація   |  Вихід  |  Вхід

Релігійна громада Української Православної Церкви (ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ), Парафія Святого Архистратига Михаїла,
просить Вас надати благодійно-фінансову допомогу для будівництва ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ.
Реквізити для благодійників
Містобудівний розрахунок ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Щиро будемо вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку в себе на сайті:

Українська Православна Церква (ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ) Вінницько-Тульчинська Єпархія Парафія Святого Архистратига Михаїла

Корисні посилання

Історія Храму


Свій початок Парафія Святого Архистратига Михаїла бере з 20 грудня 2000 року, згідно указу Керуючого Вінницькою Єпархією преосвященнійшого Геронтія єпископа Вінницького і Брацлавського.

Згідно розпорядження голови Вінницької ОДА, свідоцтво і статут про реєстрацію даної Парафії було отримано 11 січня 2001 року. В березні 2001 року, на даній земельній ділянці було встановлено Хрест, і перше богослужіння в облаштованому приміщенні (КАПЛИЦІ), розпочалось 28 серпня 2001 року. З жовтня 2001 року, розпочалось виготовленя проектної документації, яку було завершенно в 2006 році, дозвіл на виконання робіт за №098(А) було отримано 14 червня 2006 року.

 В 2004 році, тяжкими зусиллями вдалось отримати - 0,20 га земельної ділянки для релігійних потреб в оренду, а 17грудня 2010  року, Державний Акт на право постійного користування земельною ділянкою за №01772, серія ЯЯ.

28 серпня 2006 року, преосвященнійшим Онуфрієм, Єпископом Вінницьким та Брацлавським було освячено і закладено пам’ятну капсулу в фундамент Храму і розпочалось його будівництво, яке тривало до 2011 року. За цей час вдалось звести стіни Храму, покрівельні роботи, центральний купол, вікна та двері, електрофікацію всього Храму, штукатурні  та шпаклювальні роботи , а також   Храмової огорожу 250 метрів ,заслужений діяч мистецтв України  з м. Рівного-Анатолій Іванович Бугренець виготовив іконостас ручної роботи , з 30 -ма писаними іконами.

 


 

 

 

В майбутньому планується провести внутрішні роботи в Храмі, а саме: штукатурні роботи, шпаклювання, настінний розпис ікон,  газифікацію, тепло та водопостачання. На даній земельній ділянці також планується побудувати повний Храмовий комплекс, а саме:

 

1. Недільну школу, як для дітей, так і для дорослих, - бо в цьому є велика необхідність;

2. Хрестильну.;

3. Бібліотеку.;

4. Готель для паломників.;

5. Кухню.;

6. Житло для священиків.;